Mám nový blog – Cyklický život

Cyklický život

Vážení, již je to nějaký týden, kdy jsem spustila můj nový projekt Cyklický život – blog o udržitelném životě v rytmu přírody.

Proč se tak stalo a co mě k tomu vedlo?

Webová stránka KateřinaVítková.cz si nese velkou část mé opravdovosti, ale postrádá hlavní linku. Určitě uznáte sami, že je to tu taková blogová všehochuť – cestování, recepty, mé projekty, reportáže a jiné myšlenky. Nic na sebe nenavazuje a celý tento salát blogových příspěvků spojuje snad jen má skromná maličkost. (Byla. pozn. 2018)Z tohoto důvodu jsem začala hledat koncept, který veškeré mé myšlenky spojí. Mé hledání ovlivnily dvě věci. Za prvé se mi čím dál více propojovaly některé souvislosti z cestování po Španělsku, za druhé se ve mě probouzí touha po přírodním životě. Splynutím těchto dvou náhod osudu vznikl projekt: Cyklický život.

Co je Cyklický život?Cyklický život

Je to život, který naslouchá rytmu přírody. Vnímá svět jako cyklický, ve kterém se stále opakují roční období, fáze měsíce či události. Je to má osobní filosofie, díky které hledám větší propojení s přírodou a se sama sebou. Co se týče obsahu blogu, je velmi podobný tomuto. Vše ale spojuje linka cyklického života. Již teď si můžete přečíst články o různých bylinkách, sezónní recepty, tipy na filmy nebo výlety.

Věřím, že se vám nový blog bude líbit. Tady se čas od času objeví reportáž či tip na akci, která se bude v blízké době mým dočiněním odehrávat.

Máte nějaké připomínky či nápady k projektu Cyklický život? Ráda si je vyslechnu.